Przekroczyć granicę ciemności

Przekroczyć granicę ciemności - Samanta Opic | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Samanta Opic
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Przekroczyć granicę ciemności.pdf
ISBN
8657367295991

OPIS

Co się stanie, gdy ciemność przejmie władzę nad wszystkim, co dla ciebie ważne?Dla nastoletniej Mai zaczyna się czas, w którym będzie musiała dokonać najważniejszych w swoim życiu wyborów. Właśnie dowiedziała się, że jej chłopak, Piotrek, miał ciężki wypadek na motocyklu, a z nią samą zaczyna się dziać coś dziwnego. Dziewczyna traci wzrok i trafia do miejsca, z którego może wydostać się tylko na dwa sposoby: albo zawalczyć o to, by przekroczyć granicę i wrócić do domu, albo poddać się i umrzeć. Zostało jej zaledwie siedem dni, aby się uratować, ale Maja wie, że musi podjąć tę próbę i stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami. Czy w otaczającej ją ciemności znajdzie kogoś, komu będzie mogła zaufać? Czy uda jej się ponownie przenieść się do świata, w którym zostawiła wszystko, co kocha?

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dla nastolatek, literatura młodzieżowa. Książka Przekroczyć granicę ciemności liczy 228 stron.

Wydawnictwo: Muza Cykl: Pushing the Limits (tom ... „Przekroczyć granicę ciemności" jest pogmatwaną opowieścią. Z jednej strony bardzo przewidywalna, z drugiej - co chwilę zaskakuje, a to egocentryzmem bohaterki, a to pojawieniem się dodatkowego bohatera i włączeniem w to wszystko jakiegoś dziwacznego wątku miłosnego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI