Nowy gatunek

Nowy gatunek - Izabela Zawis | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Zawis
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Nowy gatunek.pdf
ISBN
3038322650516

OPIS

Pewnego dnia stracisz wszystko. Nawet DNA.Świat opustoszał z dnia na dzień. Jakiekolwiek oznaki ludzkiego życia nagle zanikły. Zwłoki płyną z nurtem rzeki, dookoła grasują krwiożercze wilki. W tej odartej z człowieczeństwa rzeczywistości spotyka się dwoje młodych ludzi: sparaliżowany od pasa w dół Alex i chora na białaczkę Amy. Ona wpada przez okno opuszczonego budynku wprost w jego objęcia, roztaczając wokół siebie zapach malin. On od razu wyczuwa, że trafił na kogoś wyjątkowego. Wspólnie rozpoczynają walkę o przeżycie. Tymczasem w Future Lab, miejscowym laboratorium, dzieją się rzeczy przerażające. Ktoś chce ulepszyć dzieło stworzenia i poddaje ludzi niebezpiecznym eksperymentom. Większość z nich nie wyjdzie stamtąd żywa…

0:52. PagesBusinessesNon-profit organisationInstitute for Human DevelopmentVideosNowy gatunek wiewiorki? 😍. Nowy gatunek.

Gryzoń żywi się mięsem. Gatunek jest powszechnie znany i jest on znienawidzony na całym świecie- nazywa się zjebus brazylikus. Gatunek ten, w zależności od miejsca i sytuacji przybiera różne formy i zachowania. Naukowcy opisali nowy gatunek prymitywnego stawonoga, który wcześniej nie był znany nauce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI