Nowy gatunek

Nowy gatunek - Izabela Zawis | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Zawis
WYMIAR
10,82 MB
NAZWA PLIKU
Nowy gatunek.pdf
ISBN
3488086789153

OPIS

Pewnego dnia stracisz wszystko. Nawet DNA.Świat opustoszał z dnia na dzień. Jakiekolwiek oznaki ludzkiego życia nagle zanikły. Zwłoki płyną z nurtem rzeki, dookoła grasują krwiożercze wilki. W tej odartej z człowieczeństwa rzeczywistości spotyka się dwoje młodych ludzi: sparaliżowany od pasa w dół Alex i chora na białaczkę Amy. Ona wpada przez okno opuszczonego budynku wprost w jego objęcia, roztaczając wokół siebie zapach malin. On od razu wyczuwa, że trafił na kogoś wyjątkowego. Wspólnie rozpoczynają walkę o przeżycie. Tymczasem w Future Lab, miejscowym laboratorium, dzieją się rzeczy przerażające. Ktoś chce ulepszyć dzieło stworzenia i poddaje ludzi niebezpiecznym eksperymentom. Większość z nich nie wyjdzie stamtąd żywa…

PagesBusinessesNon-profit organisationInstitute for Human DevelopmentVideosNowy gatunek wiewiorki? 😍. Nowy gatunek. Kliknij po więcej świetnych memów i obrazków dostępnych na jeja.pl! Pozwala to uzyskać nowy gatunek na drodze bezpłciowej- pokazują badania.

Nowy gatunek Lyrics. [Zwrotka 1] Wychodzę z klubu na bloki, wyciągam stąd dwie wywłoki Jedna się patrzy w me oczy... Gatunek - w biologii podstawowa jednostka taksonomiczna, jedna z kategorii systematycznych oraz jednostka różnorodności biologicznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI