Mroczny rewers

Mroczny rewers - Piotr Ander | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Ander
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Mroczny rewers.pdf
ISBN
7963711075541

OPIS

Czasem nawet przeznaczenie się myli.W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to, że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski – policyjny detektyw – odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat, który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice, a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć.„Mroczny rewers” to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia, w której – jak w życiu – niczego nie da się przewidzieć, mimo że wszystko już jest zaplanowane.

Czasem nawet przeznaczenie się myli.Granica, która oddziela nas od N... Mroczny rewers to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia, w której - jak w życiu - niczego nie da się przewidzieć, mimo że wszystko już jest zaplanowane.

Należy do gatunków: sensacja, thriller. Książka Mroczny rewers liczy 440 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI