Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie

Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie - Maja Welfens | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Welfens
WYMIAR
3,14 MB
NAZWA PLIKU
Mamba. Morderstwo w dobrym towarzystwie.pdf
ISBN
4221931864702

OPIS

Pewnego dnia krzywda, jaką wyrządziłeś innym, wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale Justyna Grande-Motte nigdy nie wierzyła w te słowa. Jej życiową pasją jest bogacenie się i niszczenie bliskich związków między ludźmi z jej otoczenia. Do wyznaczonych przez siebie celów dąży w sposób przebiegły i bezwzględny, o czym przekonało się spore grono jej dawnych znajomych. Wśród nich jest Julia Wolińska, ekolożka z Warszawy. Spełniona zawodowo, życzliwie nastawiona do ludzi i świata, stara się puścić w niepamięć złe wydarzenia z przeszłości, w których główną rolę odegrała Justyna. Kiedy po wielu latach kobiety spotkają się przypadkiem podczas wesela córki ich wspólnej znajomej, okaże się, że dawne emocje wcale nie wygasły. A gdy w grę wchodzą silne uczucia i jeszcze większe pieniądze, rzeczy bardzo łatwo wymykają się spod kontroli.

Morderstwo w dobrym towarzystwie; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Mamba Morderstwo w dobrym towarzystwie.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Mamba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI