Jej matka prostytutka. Tom 1

Jej matka prostytutka. Tom 1 - Katarzyna Pietruszyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Pietruszyńska
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Jej matka prostytutka. Tom 1.pdf
ISBN
8050090247209

OPIS

Czy można ufać własnej rodzinie?Czy może być coś gorszego od matki prostytutki i alkoholiczki, która odrzuca własne dziecko?Dwunastoletnia Maja była przekonana, że wszędzie będzie jej lepiej niż u boku wyrodnej matki, jednak los zgotował jej jeszcze większe piekło. Jedynym wsparciem i wytchnieniem w trudnych chwilach był dla niej Pan Pocieszyciel - wymyślony przyjaciel, któremu zwierzała się ze wszystkich problemów. Nieustannie zastraszana, bała się poprosić kogokolwiek o pomoc. Kiedy w końcu wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i pojawiła się nadzieja na poprawę losu, demony przeszłości wróciły i ze zdwojoną siłą zaatakowały dojrzewającą dziewczynkę… Jak Maja sobie z nimi poradzi? Czy znajdzie kogoś, kto wyciągnie do niej pomocną dłoń?

Tom 1 Ocena 0 / 5 0 opinii. Jej matka prostytutka- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).

Ale przychodzę za to dzisiaj z bardzo dobrym debiutem, którego premiera niebawem, bo 12.05.2020 r. Jej matka prostytutka (tom 1) - Katarzyna Pietruszyńska Tytuł: Jej matka prostytutka (tom 1) Autor: Katarzyna Pietruszyńska Wydawnictwo: Novae Res Ilość stron: 406 Ocena: 9/10. Czy można ufać własnej rodzinie? Czy może być coś gorszego od matki prostytutki i alkoholiczki, która odrzuca własne dziecko? Filmy o prostytucji? Ile można? Ano można, bo to temat dla filmowców niebywale nośny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI