Jej matka prostytutka. Tom 1

Jej matka prostytutka. Tom 1 - Katarzyna Pietruszyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Pietruszyńska
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Jej matka prostytutka. Tom 1.pdf
ISBN
6361612380769

OPIS

Czy można ufać własnej rodzinie?Czy może być coś gorszego od matki prostytutki i alkoholiczki, która odrzuca własne dziecko?Dwunastoletnia Maja była przekonana, że wszędzie będzie jej lepiej niż u boku wyrodnej matki, jednak los zgotował jej jeszcze większe piekło. Jedynym wsparciem i wytchnieniem w trudnych chwilach był dla niej Pan Pocieszyciel - wymyślony przyjaciel, któremu zwierzała się ze wszystkich problemów. Nieustannie zastraszana, bała się poprosić kogokolwiek o pomoc. Kiedy w końcu wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i pojawiła się nadzieja na poprawę losu, demony przeszłości wróciły i ze zdwojoną siłą zaatakowały dojrzewającą dziewczynkę… Jak Maja sobie z nimi poradzi? Czy znajdzie kogoś, kto wyciągnie do niej pomocną dłoń?

Mamy dwójkę dzieci w wieku 13 i 9 lat. Nasze życie praktycznie niewiele różni się do życia innych rodzin.

29, 25 z ... [PATRONAT / PRZEDPREMIEROWO] "Jej matka prostytutka" Tom 1 Katarzyna Pietruszyńska Hej! Długo mnie tu nie było, ale czytanie jak i pisanie recenzji nie szło mi szczególnie dobrze. Ale przychodzę za to dzisiaj z bardzo dobrym debiutem, którego premiera niebawem, bo 12.05.2020 r. Jej matka prostytutka (tom 1) - Katarzyna Pietruszyńska Tytuł: Jej matka prostytutka (tom 1) Autor: Katarzyna Pietruszyńska Wydawnictwo: Novae Res Ilość stron: 406 Ocena: 9/10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI