Dziewczyna o chabrowych oczach

Dziewczyna o chabrowych oczach - Catherine Cachée | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Cachée
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna o chabrowych oczach.pdf
ISBN
3496106984304

OPIS

Poruszająca historia o przyjaźni, która jest silniejsza niż śmierćPaix to wiekowe miasteczko, starannie ukryte w głębi lasu rozpościerającego się na północ od Strasbourga, zamieszkane przez tajemnicze istoty, które pragną żyć poza ludzką cywilizacją. Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść. Ci, którzy ocaleli z masakry, trafiają do ludzkiego świata, znanego im dotychczas jedynie z opowieści. Mimo strachu i uprzedzeń starają się go poznać i zrozumieć. Ale czy to możliwe, by między tymi dwoma tak odległymi od siebie światami kiedykolwiek nawiązała się nić przyjaźni?

Przeczytaj opis książki "Dziewczyna o chabrowych oczach" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Dziewczyna o chabrowych oczach". Kup teraz na Allegro.pl za 31,03 zł - Dziewczyna o chabrowych oczach /Novae Res z miasta Poznań.

Na północ od Strasburga rozpościera się nieprzebyta gęstwa lasu. Poruszająca historia o przyjaźni, która jest silniejsza niż śmierć Paix to wiekowe miasteczko, starannie ukryte w głębi lasu rozpościerającego się na północ od Strasbourga, zamieszkane przez tajemnicze istoty, które pragną żyć poza ludzką cywilizacją. Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI