Dziewczyna o chabrowych oczach

Dziewczyna o chabrowych oczach - Catherine Cachée | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Cachée
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna o chabrowych oczach.pdf
ISBN
8466092784835

OPIS

Poruszająca historia o przyjaźni, która jest silniejsza niż śmierćPaix to wiekowe miasteczko, starannie ukryte w głębi lasu rozpościerającego się na północ od Strasbourga, zamieszkane przez tajemnicze istoty, które pragną żyć poza ludzką cywilizacją. Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść. Ci, którzy ocaleli z masakry, trafiają do ludzkiego świata, znanego im dotychczas jedynie z opowieści. Mimo strachu i uprzedzeń starają się go poznać i zrozumieć. Ale czy to możliwe, by między tymi dwoma tak odległymi od siebie światami kiedykolwiek nawiązała się nić przyjaźni?

Data premiery/wysyłki: 2019-09-03. W przypadku zakupu kilku przedmiotów wysyłka nastąpi wraz z ukazaniem się tytułu.

Panujący tu odwieczny spokój zostaje pewnego dnia zakłócony przez brutalną napaść. Dziewczyna o chabrowych oczach - Cachee Catherine , tylko w empik.com: 36,00 zł . Przeczytaj recenzję Dziewczyna o chabrowych oczach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI