Zaginiona Księga Bieli. Seria Najstarsze klątwy. Uniwersum Nocnych Łowców

Zaginiona Księga Bieli. Seria Najstarsze klątwy. Uniwersum Nocnych Łowców - Cassandra Clare | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cassandra Clare
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Zaginiona Księga Bieli. Seria Najstarsze klątwy. Uniwersum Nocnych Łowców.pdf
ISBN
3399506985552

OPIS

Poznaj nową ekscytującą powieść z uniwersum Nocnych Łowców! Dla Magnusa Bane’a, Najwyższego Czarownika Brooklynu, i Aleca Lightwooda, Nocnego Łowcy, śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży!Magnusowi Bane’owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem we wspaniałym domu, a ich syn, mały czarnoksiężnik o imieniu Max, właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój - przynajmniej jak na nowojorskie standardy - ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać wiernych sojuszników, a przecież ktoś powinien zaopiekować się ich dzieckiem. Sprawy nie ułatwia im także dziwna, świecąca rana na ciele Magnusa.Czarnoksiężnik i Nocny Łowca dowiadują się, że czeka na nich znacznie poważniejsze zagrożenie, niż spodziewali się na początku. Magia Magnusa staje się niestabilna, a jeśli nie powstrzymają demonów przed zniszczeniem miasta, być może będą musieli podążać za nimi aż do wielkiego źródła zła - do królestwa umarłych. Czy uda im się uratować świat przed zagładą?

Pozycję można wypożyczyć na ... SERIA: Najpiękniejsze Miłości : 60: HASŁA: Powieść angielska - 20 w Zaginiona Księga Bieli.

Jest to druga część cyklu Najstarsze Klątwy, należąca do serii Ze Świata Nocnych Łowców . Powieść autorstwa cenionej pisarki oraz nagradzanego licznymi wyróżnieniami Wesley'a Chu zaintrygowała mnie już od pierwszego spojrzenia na okładkę, która zrobiła na mnie ogromne ... Poza tym relacja Magnusa i Aleca stała się w tym tomie uroczo nostalgiczna - bardzo podoba mi się jak przedstawione są tu blaski i cienie ich związku! Mam wrażenie, że przy tej części więcej się też uśmiechałam, pewnie za sprawą ulubionego grona Nocnych Łowców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI