Wstrzymując oddech

Wstrzymując oddech - Małgorzata Mikos | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mikos
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Wstrzymując oddech.pdf
ISBN
9283365319235

OPIS

Prawdziwa miłość nie boi się słowa „wieczność”.Oliwia i Jakub żyją jak w bajce, ciesząc się z każdego wypełnionego szczęściem i miłością dnia. Jedna sekunda decyduje o tym, że dziewczyna traci wszystko, co było dla niej ważne, a jej życie staje się pasmem niewyobrażalnego cierpienia. Po tragicznej śmierci Jakuba nie potrafi już z ufnością spoglądać w przyszłość, jak to robiła do tej pory, a rozpacz zaczyna jej przesłaniać cały świat. I wtedy ponownie spotyka swojego ukochanego, który składa jej niezwykłą obietnicę…„Wstrzymując oddech” to pełna emocji opowieść o kruchości ludzkiego życia i marzeń oraz o niełatwych relacjach rodzinnych i próbie poradzenia sobie ze stratą najbliższej osoby.

jeśli jesteś w stanie wstrzymać oddech na minutę lub krócej, po treningu będziesz w stanie wstrzymać oddech na około 3 minuty. Wstrzymywanie oddechu to w pewnym sensie zatrzymanie się i zrobienie pauzy. Umysł może wtedy szybko osiągnąć głębokie medytacyjne stany .

Oliwia nie tylko walczyła, pokonywała lęki i starała się zachować cząstkę siebie, ale przede wszystkim odczuwała. Odczuwała emocje, myśli i słowa. Stopniowo wydłużaj i pogłębiaj oddech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI