Woda księżycowa

Woda księżycowa - Agnieszka Janiszewska-Szczepanik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska-Szczepanik
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Woda księżycowa.pdf
ISBN
6959104691474

OPIS

Masz w sobie siłę, by odmienić całe swoje życie. A gdy ją odnajdziesz, nic nie będzie w stanie cię zatrzymać.Życie trzydziestoletniej Natalii wydaje się smakować mdławo, niczym kawa z maszyny wendingowej, którą bohaterka wypija codziennie rano przy korporacyjnym biurku. Trudny do zidentyfikowania wewnętrzny niepokój nie pozwala jej skupić się na pracy i odpowiednio zaangażować w osiąganie targetów i spełnianie ki pi ja jów. Jednak nie jest też w stanie zrobić niczego innego – paraliżuje ją lęk przed podjęciem jakiegokolwiek działania, które mogłoby odmienić szarą rzeczywistość. W końcu jednak nadchodzi dzień, w którym poziom frustracji Natalii osiąga poziom krytyczny. Młoda kobieta zostawia za sobą wszystko, co trzymało ją do tej pory w stolicy, i wsiada do pociągu, który zawiezie ją nad morze, do domu ukochanej babci. Ta podróż będzie początkiem wędrówki, podczas której Natalia będzie miała szansę, by uzdrowić swoją duszę i sięgnąć po to, co wcześniej wydawało się jej nieosiągalne…

Praca w korporacji dzień po dniu wysysa z Natalii chęć do życia. „Woda księżycowa" - przecież ten tytuł jest absolutnie magiczny! Kiedy zaczęłam czytać, od razu polubiłam styl pisania autorki. Czytając pierwszy rozdział trochę zwątpiłam w to, czy wiem o czym jest książka ale kolejne rozdziały wszystko wyjaśniły.

Życie trzydziestoletniej Natalii wydaje się smakować mdławo, niczym kawa z maszyny wendingowej, którą bohaterka wypija codziennie rano przy korporacyjnym biurku. Trudny do zidentyfikowania wewnętrzny niepokój nie ... Sama wygrała kilka konkursów na opowiadania, eseje i artykuły, a „Woda księżycowa" jest jej książkowym debiutem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI