W koleinach czasu

W koleinach czasu - Mirosław Doleżych | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław Doleżych
WYMIAR
6,71 MB
NAZWA PLIKU
W koleinach czasu.pdf
ISBN
3021429827757

OPIS

Ślady przodków na zawsze nosimy w sobie.Gdy w 1909 roku Hyrniak z Bieszczad, Semen Małyszko, wybiera się na jarmark, nie podejrzewa, jaką niespodziankę sprawi mu los, stawiając na jego drodze piękną Oksanę, z którą wkrótce połączy go gorące uczucie. Szczęście młodych trwa tyle co mgnienie oka, ale ziarno przyszłych wydarzeń zostaje zasiane…W tym samym czasie Wincek Woźnicki z Supraśla otrzymuje powołanie do rosyjskiego wojska. Na początku traktuje to jak życiową przygodę, jednak niebawem dobitnie uświadomi sobie, że wojna to przede wszystkim chaos, ból i śmierć...„W koleinach czasu” to wielowątkowa, pasjonująca historia dwóch rodzin, które różni pochodzenie i język. Co je łączy? Bolesne uwikłanie w historię, która wyrywa je z małych ojczyzn, skazując na wieczną tułaczkę. Czy podczas niej będą umiały odnaleźć to, co w życiu najważniejsze?

Typ oferty: Kup teraz. W koleinach czasu. W koleinach czasu - Mirosław Doleżych - opis książki: Ślady przodków na zawsze nosimy w sobie.

Co je łączy? Bolesne uwikłanie w historię, która wyrywa je z małych ojczyzn... W koleinach czasu - opis wydawcy: Ślady przodków na zawsze nosimy w sobie. Gdy w 1909 roku W koleinach czasu to wielowątkowa, pasjonująca historia dwóch rodzin, które różni pochodzenie i... Ślady przodków na zawsze nosimy w sobie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI