Szpony diabła

Szpony diabła - Marek Boszko-Rudnicki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Boszko-Rudnicki
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Szpony diabła.pdf
ISBN
2628909740600

OPIS

Góry Stołowe kryją wiele tajemnic.Jedną z nich jest miejsce, które od zakończenia wojny strzeżone jest przez tajemniczą grupę. Jej członkowie pilnują, by to, co zostało ukryte z rozkazu najwyższych władz niemieckich III Rzeszy, nawet dziś nie dostało się w niepowołane ręce. Przypadek sprawia, że zaczynają tracić kontrolę nad sytuacją. A wszystko za sprawą dziennikarza, który otrzymuje na międzynarodowym targu staroci tajemniczą, zardzewiałą skrzynkę, która była przeznaczona dla kogoś innego. Zaczyna się polowanie. Ktoś chce za wszelką cenę odzyskać dziwny artefakt. Dziennikarz i jego przyjaciel, od lat poszukujący tajnej broni Hitlera, muszą teraz stawić czoła zagrożeniu, przed którym nie ochroni ich nawet policja i tajne służby. Istnieją bowiem tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego…Brutalna, ostra jazda w otoczeniu, które tylko pozornie wydaje się sielankowe. Marek Boszko-Rudnicki i tym razem nie zawiódł, tworząc prequel powieści „Remedium 111”.

Jedną z nich jest miejsce, które od zakończenia wojny strzeżone jest przez tajemniczą grupę. Jej członkowie pilnują, by to, co zostało ukryte z rozkazu najwyższych władz niemieckich III Rzeszy, nawet dziś nie dostało się w niepowołane ręce.

Ale siłą tych powieści jest osadzenie ich w polskich, współczesnych realiach i ruszenie odwiecznych zagadek historii naszej cywilizacji. "Szpony diabła" to książka, obok której trudno przejść obojętnie - zwłaszcza jeśli lubi się historie szczególnie trzymające w napięciu. Pewne sekretne miejsce zlokalizowane w samym sercu Gór Stołowych zawiera w sobie tajemnicę, której od zakończenia wojny strzeże skrzętnie pewna grupa ludzi. Góry Stołowe kryją wiele tajemnic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI