Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej

Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej - Aleksandra Marinina | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Marinina
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej.pdf
ISBN
2717067510674

OPIS

Nastia Kamieńska prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstw dwóch młodych mężczyzn. Szybko odkrywa, że w przeddzień śmierci obaj byli na koncercie zespołu rockowego Bi-Bi-Es i zginęli, ponieważ krytykowali solistkę Swietłanę Miedwiediewą. Zabójca zwany Fanem rzuca mroczny cień na Moskwę.W tym samym czasie biznesmen Rubcow zwraca się z prośbą do komisariatu na Pietrowce o wyjaśnienie, kto pisze do jego córki Żeni dziwne listy. Detektywi wyjaśniają, że dziewczyna otrzymuje je przez pomyłkę - jej niezwykłe podobieństwo do Miedwiediewej sprawia, że zabójca bierze ją za piosenkarkę.Kamieńska podejmuje trudną decyzję. Postanawia filmować kolejne występy zespołu, mając nadzieję, że pośród słuchaczy wypatrzy groźnego zabójcę.Anastazja Kamieńska powraca!

Szybko odkrywa, że w przeddzień śmierci obaj byli na koncercie zespołu rockowego Bi-Bi-Es i zginęli, ponieważ krytykowali solistkę Swietłanę Miedwiediewą. Zabójca zwany Fanem rzuca mroczny cień na Moskwę. Napisz recenzję o produkcie: Śmiech bogów.

cena: 31,43 zł ... Cykl Polowanie na Pliszkę. Tom 1 £7.80 Dwa dni w Paryżu £9.00 Pakiet: Nie patrz / Nie wiesz wszystkiego £12.35 Śmiech bogów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI