Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej

Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej - Aleksandra Marinina | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Marinina
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Śmiech bogów. Cykl o Anastazji Kamieńskiej.pdf
ISBN
7158507052979

OPIS

Nastia Kamieńska prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstw dwóch młodych mężczyzn. Szybko odkrywa, że w przeddzień śmierci obaj byli na koncercie zespołu rockowego Bi-Bi-Es i zginęli, ponieważ krytykowali solistkę Swietłanę Miedwiediewą. Zabójca zwany Fanem rzuca mroczny cień na Moskwę.W tym samym czasie biznesmen Rubcow zwraca się z prośbą do komisariatu na Pietrowce o wyjaśnienie, kto pisze do jego córki Żeni dziwne listy. Detektywi wyjaśniają, że dziewczyna otrzymuje je przez pomyłkę - jej niezwykłe podobieństwo do Miedwiediewej sprawia, że zabójca bierze ją za piosenkarkę.Kamieńska podejmuje trudną decyzję. Postanawia filmować kolejne występy zespołu, mając nadzieję, że pośród słuchaczy wypatrzy groźnego zabójcę.Anastazja Kamieńska powraca!

Cykl: Anastazja Kamieńska (tom 22) ... Już 28. października premiera "Śmiechu bogów" Aleksandry Marininy.

powieścią pt. Kolacja z zabójcą Aleksandra Marinina zapoczątkowała swoją, jak się później okazało, niezwykle owocną literacką karierę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI