Niebezpieczne związki Mariana Klepki

Niebezpieczne związki Mariana Klepki - Krzysztof Jarząbek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Jarząbek
WYMIAR
12,7 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne związki Mariana Klepki.pdf
ISBN
5357923556764

OPIS

Piwo, amfetamina i miłość do ojczyznyRozgrzane słońcem osiedle, skwerek z ławeczkami, bar pod parasolami z piwem… W powietrzu opary alkoholu, a na ustach wielka polityka. To właśnie tutaj Marian Klepka, największy patriota wśród patriotów, prawdziwy Polak i katolik, objaśnia świat i zawiłości polityczne niedzielnym kumplom. Po latach zniewolenia nad krajem zaczyna się unosić duch wolności. Oto nadchodzi dobra zmiana…Jednak Marian wie, że zdrajcy i wrogowie ojczyzny nie poddali się, dlatego z poświęceniem agituje wśród mieszkańców swego osiedla. Gdy sąsiedzi oraz rodzina zauważają, że Klepkowie w tajemniczych okolicznościach stali się nagle zamożni, wokół Mariana niespodziewanie gromadzą się prawdziwi Polacy, wyznający tylko tradycyjne wartości. Jednak nie spodziewają się tego, że za słowami muszą iść także czyny. Wkrótce Marian wystawi ich miłość do ojczyzny na prawdziwą próbę…

Niebezpieczne związki Mariana Klepki - Krzysztof Jarząbek. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Niebezpieczne związki Mariana Klepki ma pojawić się 27 września 2019 (data wydania w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu.W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii. I faktycznie dzieje się tu sporo, ale przede wszystkim w doskonale napisanych na ostro, prostych i żywych dialogach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI