Niebezpieczne związki Mariana Klepki

Niebezpieczne związki Mariana Klepki - Krzysztof Jarząbek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Jarząbek
WYMIAR
11,49 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne związki Mariana Klepki.pdf
ISBN
9053085960017

OPIS

Piwo, amfetamina i miłość do ojczyznyRozgrzane słońcem osiedle, skwerek z ławeczkami, bar pod parasolami z piwem… W powietrzu opary alkoholu, a na ustach wielka polityka. To właśnie tutaj Marian Klepka, największy patriota wśród patriotów, prawdziwy Polak i katolik, objaśnia świat i zawiłości polityczne niedzielnym kumplom. Po latach zniewolenia nad krajem zaczyna się unosić duch wolności. Oto nadchodzi dobra zmiana…Jednak Marian wie, że zdrajcy i wrogowie ojczyzny nie poddali się, dlatego z poświęceniem agituje wśród mieszkańców swego osiedla. Gdy sąsiedzi oraz rodzina zauważają, że Klepkowie w tajemniczych okolicznościach stali się nagle zamożni, wokół Mariana niespodziewanie gromadzą się prawdziwi Polacy, wyznający tylko tradycyjne wartości. Jednak nie spodziewają się tego, że za słowami muszą iść także czyny. Wkrótce Marian wystawi ich miłość do ojczyzny na prawdziwą próbę…

Takich podziałów w kraju jak są dzisiaj, co trafnie pokazuje autor, nie było dawno. Znajomi się kłócą, rodziny się spierają, każdy uważa, że ma rację. Niebezpieczne związki Mariana Klepki to szczera aż do bólu diagnoza dzisiejszego społeczeństwa, podzielonego i skłóconego.

To właśnie tutaj Marian Klepka, największy patriota wśród patriotów, prawdziwy Polak i katolik, objaśnia świat i zawiłości polityczne niedzielnym kumplom. Po latach zniewolenia nad krajem zaczyna się ... Jeśli ktoś szuka dobrej lektury na zimowe wieczory, prezentu pod choinkę dla osoby która nie lubi PiS lub jest osobnikiem w depresji, którego wkurza ogólne dziadostwo w kraju nad Wisłą, to chciałbym polecić dwie książki komediowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI