Kalejdoskop

Kalejdoskop - Danka Turek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danka Turek
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Kalejdoskop.pdf
ISBN
8766327341255

OPIS

Każdy z nas ma problemy. Każdego dotykają dramaty: te małe, codzienne, i te duże, po których trudno na nowo zacząć żyćDorastająca pod koniec lat 80. Emilia jest spokojną i prostoduszną dziewczyną. Czasami ma wrażenie, że żyje w dwóch światach: realnym i tym ze snów, nie wiedząc do końca, który z nich jest prawdziwy. Natomiast jej bliźniaczka, Marianna, świadoma swoich zalet, różni się od siostry we wszystkim i nie zamierza tego zmieniać. Wkrótce los sprawi, że siostry staną się sobie bliższe, niż kiedykolwiek wcześniej.„Kalejdoskop” to wzruszająca opowieść o codziennym życiu i wszystkich jego odcieniach, w której poczucie humoru przeplata się z refleksją, smutek z radością, a gorycz porażki – ze spełnieniem.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Kalejdoskop dla dzieci - świetna, ponadczasowa zabawka.

Dodatkowa publikacja do informatyki wprowadzi uczniów w świat nowych technologii, a z Lekturami każdy omawiany tekst stanie się zrozumiały. przewijaj w dół. "Kalejdoskop" nie jest jedyną książką, którą przeczytałam dwa razy, ale ta pozycja jeszcze na długo będzie obecna w mojej głowie i sercu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI