Flying high

Flying high - Bianca Iosivoni | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca Iosivoni
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Flying high.pdf
ISBN
1066944679486

OPIS

Hailee skrywała tajemnicę. Mroczną i ponurą, o której nikt nie wiedział i nikt nie powinien się dowiedzieć. A już na pewno nie Chase. Hailee nie chce już dłużej udawać. Wpadła po same uszy, wbrew wszelkim swoim wcześniejszym planom. Wbrew temu, że od pierwszej sekundy, kiedy przed nim stanęła, była przekonana, że straci Chase’a. Ale każdym uśmiechem i każdym dotykiem chłopak coraz bardziej podbijał jej serce. Może jednak Hailee i Chase mają jakąś szansę? A może przeciwnie – muszą zdać sobie sprawę, że czasami nawet miłość nie wystarcza, aby dwoje ludzi mogło być razem? Kontynuacja historii Hailee i Chase’a znanej czytelnikom z Falling Fast.

Bardzo się na niej zawiodłam. Flying High is an American comedy-drama television series, created by Dawn Aldredge and Martin Cohan, starring Kathryn Witt, Connie Sellecca, Pat Klous, and Howard Platt. The series aired on CBS from August 28, 1978, to January 23, 1979.

Historia od samego początku była bardzo przewidywalna i nie czułam już uczuć i emocji, które towarzyszyły bohaterom. Brakowało mi rozwinięcia kilku wątków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI