Drzwi do przeszłości

Drzwi do przeszłości - Monika Ofman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Ofman
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Drzwi do przeszłości.pdf
ISBN
1045215429659

OPIS

Poruszająca opowieść o tym, że szczęścia warto szukać w każdym wieku.Oto historia Marty i Wiktorii – matki i córki, które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. A tych będzie sporo, szczególnie w życiu nastoletniej Wiktorii, próbującej odnaleźć własną receptę na szczęście i mężczyznę, z którym będzie mogła założyć prawdziwy dom. Tymczasem los podaruje Marcie sposobność, by skonfrontować się z przeszłością i uczuciami, które wciąż się w niej tlą. Co zmieni w niej spotkanie z ukochanym sprzed lat? Czy uda się jej w końcu zamknąć drzwi do przeszłości?

Ocena: 0 (0 głosów) ... Kup teraz na Allegro.pl za 18,99 zł - DRZWI DO PRZESZŁOŚCI z miasta Warszawa. Stan: nowy.

ZABAWKI; 2 min. czytania komentarze [20] Chyba się starzeję, za 9 dni wkraczam w 4 dekadę życia i stałam się bardzo sentymentalna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI