Drzwi do przeszłości

Drzwi do przeszłości - Monika Ofman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Ofman
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Drzwi do przeszłości.pdf
ISBN
2743235605914

OPIS

Poruszająca opowieść o tym, że szczęścia warto szukać w każdym wieku.Oto historia Marty i Wiktorii – matki i córki, które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. A tych będzie sporo, szczególnie w życiu nastoletniej Wiktorii, próbującej odnaleźć własną receptę na szczęście i mężczyznę, z którym będzie mogła założyć prawdziwy dom. Tymczasem los podaruje Marcie sposobność, by skonfrontować się z przeszłością i uczuciami, które wciąż się w niej tlą. Co zmieni w niej spotkanie z ukochanym sprzed lat? Czy uda się jej w końcu zamknąć drzwi do przeszłości?

Poruszająca opowieść o tym, że szczęścia warto szukać w każdym wieku. Oto historia Marty i Wiktorii ? matki i córki, które mimo dzielących je różnic starają się być dla siebie wsparciem we wszystkich trudnych chwilach. ☞ Ebook - epub, mobi.

Trochę przez blog, trochę przez dziecko. Kiedyś usłyszałam zdanie, które daje mocno do myślenia: Drzwi do przeszłości Monika Ofman.

POWIĄZANE KSIĄŻKI