Dni naszego życia. Część 2

Dni naszego życia. Część 2 - Małgorzata Mikos | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mikos
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Dni naszego życia. Część 2.pdf
ISBN
9267614202707

OPIS

To, jak długo istniejemy, zależy od pamięci tych, którzy pozostają.Jak cienka jest granica między przeszłością a teraźniejszością, między dobrymi a złymi wspomnieniami? Co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze?Odpowiedzi na te pytania poznaje Dziewczyna podczas kolejnych spotkań i szczerych rozmów z Piotrem, który kawałek po kawałku odsłania przed nią skrywane przez lata tajemnice. Za pomocą słów, listów i fotografii na parę chwil ożywają czasy, które, choć dawno minęły, w jego umyśle wciąż są żywe i pełne barw. Gdy wydaje się, że wszystko zmierza ku lepszemu, nadchodzi dzień, którego żadne z nich się nie spodziewa. Dzień, który zmienia wszystko, pozostawiając jedynie wspomnienia i żal.„Dni naszego życia” to chwytająca za serce opowieść o życiu i śmierci, miłości i przyjaźni, o samotności, która podąża za nami krok w krok. To słodko-gorzka historia o kruchości ludzkiego życia i o sile wspomnień, które pozostają z człowiekiem aż do jego ostatnich chwil.

Zapis zarazy Wojciech Sumliński Książka To, jak długo istniejemy, zależy od pamięci tych, którzy pozostają. Jak cienka jest granica między przeszłością a teraźniejszością, między dobrymi a z Kup teraz na Allegro.pl za 22,83 zł - Dni naszego życia cz.2 z miasta Bielsko-Biała.

To słodko-gorzka historia o kruchości ludzkiego życia i o sile wspomnień, które pozostają z człowiekiem aż do jego ostatnich chwil. Dni naszego życia Część 2 Małgorzata Mikos. Novae Res Dni naszego życia Część 2 Małgorzata Mikos.

POWIĄZANE KSIĄŻKI