Anioł stróż, czy czekolada?

Anioł stróż, czy czekolada? - Lucy Miosga | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Miosga
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Anioł stróż, czy czekolada?.pdf
ISBN
1440714085622

OPIS

Może czasem wystarczy... po prostu żyć!Czy da się żyć z chorobą, która dzień po dniu dewastuje wszystko to, co stanowi sens życia? Jak nie popaść w szaleństwo, gdy codzienność została podporządkowana walce z bólem? Skąd czerpać siłę, by stawiać czoła cierpieniu, które pojawia się w najmniej spodziewanym momencie?Bohaterka książki „Anioł Stróż czy czekolada” dobrze zna te pytania. Od lat zmaga się ze schorzeniem, które definiuje całe jej życie. Nie traci jednak przy tym poczucia humoru i nadziei, że kolejny dzień będzie choć odrobinę lepszy od poprzedniego. Wspierana przez ukochanego męża, w lekki i często przewrotny sposób opowiada swoją historię wychodzenia z choroby, budowania poczucia własnej wartości i układania relacji z innymi ludźmi. Rozśmiesza, wzrusza i udowadnia, że warto odnaleźć w sobie chęć do życia – pomimo wszystkich trudności i złych momentów, jakie ze sobą niesie.

Sprawdź też inne ebooki. Kupuj leganie, nie chomikuj. Bohaterka książki „Anioł Stróż czy czekolada" dobrze zna te pytania.

Anioł stróż, czy czekolada? - Lucy Miosga. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI