Wolność jaskółki

Wolność jaskółki - Paula Er | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paula Er
WYMIAR
9,27 MB
NAZWA PLIKU
Wolność jaskółki.pdf
ISBN
8975949632344

OPIS

O wiele łatwiej jest sprawować kontrolę nad drugim człowiekiem niż nad własnym życiem.Wie o tym Marek, przykładny ojciec rodziny, prezes poważnej firmy, dręczyciel i kat swojej żony.Trudno jest jednak w nieskończoność zachowywać pozory szczęścia, zwłaszcza kiedy ofiara się buntuje i zaczyna dostrzegać, że istnieje świat poza więzieniem, którym okazał się wymarzony dom, że istnieją uczucia inne niż strach, nienawiść i upokorzenie. I że nie każdy mężczyzna jest potworem ukrytym w ludzkiej skórze."Wolność jaskółki to studium psychiki ofiary przemocy domowej. Dramatyczna, niezwykle sugestywna, ale i dająca nadzieję historia o tym, że na szczyty najwyższych gór nie kursują żadne windy, lecz trzeba się na nie wspiąć samemu. I że można tego dokonać, nawet jeśli ktoś z impetem uderzył nami o dno – bo może właśnie wtedy siłą swojego uderzenia spowodował efekt odbicia. Teraz musimy tylko spojrzeć w górę i nie stracić z oczu rozświetlonego słońcem nieba."

Wie o tym Marek, przykładny ojciec rodziny, prezes poważnej firmy, dręczyciel i kat swojej żony. WOLNOŚĆ JASKÓŁKI Przyznaje się szczerze, że cała ta akcja otworzyła nieco oczy. Żyję w szczęśliwym związku i nigdy nie mogłam pojąć, jak inne kobiety, które w tych szczęśliwych związkach nie są, cierpią każdego dnia, pozwalają partnerowi niszczyć siebie, pozwalają bezkarnie pozbawiać szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, radości z życia. "Wolność jaskółki to studium psychiki ofiary przemocy domowej.

... Ebook - Wolność jaskółki - Paula Er. Pobierz 'Wolność jaskółki' w formacie mobi, epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI