Uwięzieni w przeszłości

Uwięzieni w przeszłości - Maria Czebotar | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Czebotar
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Uwięzieni w przeszłości.pdf
ISBN
4455354415985

OPIS

Usłyszysz własny głos, gdy wsłuchasz się w echa przeszłościMłoda studentka, która rusza w podróż, by poznać bliżej historię dziadka – byłego więźnia obozu koncentracyjnego; zagubiony chłopak z tatuażem i trudną przeszłością, szukający pomocy w psychoterapii; ratujący czyjeś życie lekarz, który musi udźwignąć ciężar przerażającej prawdy o swoim ojcu. Pewnego dnia drogi tych bohaterów skrzyżują się w zaskakujący sposób, zmuszając do zadania pytań, które mogą okazać się najważniejszymi w ich życiu…Uwięzieni w przeszłości to książka o poszukiwaniu prawdy o sobie w echach splątanych rodzinnych historii. To poruszająca opowieść o tym, jak pod wpływem przypadkowego bodźca, pozornie mało znaczącego wydarzenia, prawda ta wypływa na powierzchnię, domagając się dalszego badania i dotarcia do fundamentu, który tkwi w każdym z nas.

To poruszająca opowieść o tym, jak pod wpływem przypadkowego bodźca, pozornie mało znaczącego wydarzenia, prawda ta wypływa na powierzchnię, domagając się dalszego badania i dotarcia do fundamentu, który tkwi w każdym z nas. To poruszająca opowieść o tym, jak pod wpływem przypadkowego bodźca, pozornie mało znaczącego wydarzenia, prawda ta wypływa na powierzchnię, domagając się dalszego badania i dotarcia do fundamentu, który tkwi w każdym z nas. eBook, multiformat: mobi, epub Uwięzieni w przeszłości - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne.

Ze względu na tematykę i losy bohaterów będziemy świadkami wielu wzruszeń i odkrywania przeszłości, często trudnej i bardzo bolesnej. Będziemy towarzyszyć bohaterom w ich podróży, poznawaniu siebie, odkrywaniu swoich korzeni i akceptacji. Informacje o UWIĘZIENI W PRZESZŁOŚCI, MARIA CZEBOTAR - 9717539836 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI