Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Górny Śląsk

Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Górny Śląsk - Grzegorz Senderecki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Senderecki
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. Tom 3: Górny Śląsk.pdf
ISBN
9142124896482

OPIS

Tajemniczy Górny Śląsk, inny niż zazwyczaj.Górny Śląsk to nie tylko kopalnie i huty, lecz także fascynujące historie oraz zabytki warte podróży. Przewodnik ten zaprowadzi Cię do miejsc, z których pochodzili pisarze, poeci, filozofowie, a nawet fizycy będący laureatami Nagrody Nobla. Opowie o ich losach – czasem tragicznych, a czasem zabawnych. Wyjaśni, co chcieli nam przekazać, i być może pozwoli Ci zastanowić się nad samym sobą. Kim jestem? Czy naprawdę jestem? Jaki ma to sens? I jaki związek ma z tym wszystkim śląska architektura… Opole, Katowice, Pszczyna, Zabrze, Bytom, Gliwice, Bielsko-Biała, Wisła oraz inne miejscowości Górnego Śląskiego odsłonią swoje sekrety.

Tom 3? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: Grzegorz Senderecki. Grzegorz Senderecki Przewodnik Po Polsce Z Filozofią W Tle Górny Śląsk Tom 3: 28,99 zł Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko.

Tom 3: Górny Śląsk . Przewodnik po Polsce z filozofią w tle. T.

POWIĄZANE KSIĄŻKI