Próba samobójcza Magdaleny Synockiej

Próba samobójcza Magdaleny Synockiej - Piotr Wilczyński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wilczyński
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
Próba samobójcza Magdaleny Synockiej.pdf
ISBN
6507489672001

OPIS

Wszyscy mamy swoje małe tajemnice, grzeszki z przeszłości i rozmaite złe wspomnienia, które co jakiś czas powracają, mącąc zwykłe, codzienne życie. Co jednak zrobić, gdy myśli o nich nie pozwalają normalnie funkcjonować, stopniowo przeradzając się w groźną obsesję? To pytanie dręczy Magdę, młodą kobietę mieszkającą w Londynie ze swoją partnerką, Agatą. Wahania nastroju, powtarzające się napady paniki i niepokojące sny sprawiają, że Magda decyduje się na psychoterapię. Wkrótce będzie musiała zdecydować, czy ma odwagę ponownie zmierzyć się z koszmarem, o którym od wielu lat starała się zapomnieć...Próba samobójcza Magdaleny Synockiej to poruszająca powieść o zmaganiu z chorobą psychiczną, trudnej sztuce przebaczania i wolności, która przychodzi dopiero wtedy, gdy zostawimy za sobą wszystkie toksyczne relacje.

Informacja o produkcie. Nr katalogowy: MR08243833.

Co jednak zrobić, gdy myśli o nich nie pozwalają normalnie ... EBook Próba samobójcza Magdaleny Synockiej - mobi, epub / Piotr Wilczyński , 26,01 zł, Wszyscy mamy swoje małe tajemnice, grzeszki z przeszłości i rozmaite złe wspomnienia, które co jakiś czas Ukazał prawdę, rzeczywisty obraz osoby, która potrzebuje profesjonalnej pomocy, gdyż tylko to może ją uratować przed samozagładą. Myśli samobójcze, agresja, napady furii, ucieczka w alkohol czy narkotyki to tylko początek góry lodowej, którą jest życie Magdaleny Synockiej, bohaterki powieści Piotra Wilczyńskiego. `Próba samobójcza Magdaleny Synockiej` to poruszająca powieść o zmaganiu z chorobą psychiczną, trudnej sztuce przebaczania i wolności, która przychodzi dopiero wtedy, gdy zostawimy za sobą wszystkie toksyczne relacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI