Bez litości i przebaczenia

Bez litości i przebaczenia - Mariusz Leszczyński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Leszczyński
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Bez litości i przebaczenia.pdf
ISBN
8852665553514

OPIS

Zemsta jest rozkoszą bogów, sprawiedliwość jest ułudą, zapłatą jest śmierćSeria brutalnych zabójstw kobiet zdaje się nie mieć końca. Prowadzone przez detektywa Cane'a śledztwo utknęło w martwym punkcie, a ofiar wciąż przybywa. Nieoczekiwanie sprawa nabiera tempa, gdy kilkuletni chłopiec, Jon Belly, znika bez śladu, a do byłego agenta DEA, Jona Miltona, dociera niezwykła przesyłka.Co wspólnego z morderstwami ma jeden z nowojorskich policjantów, Jeremy Robertson? Czy uda się uratować chłopca? Jak bardzo musi nienawidzić kobiet człowiek, który torturuje je w tak okrutny sposób?Wkrótce okaże się, że w tej rozgrywce nie ma wygranych, a detektyw Cane musi jak najszybciej oddzielić wrogów od przyjaciół. Czas zdecydowanie nie gra z nim w jednej drużynie…

Znamy nominowanych do Nagrody Identitas 2021. Bibliotekarze szkolni wśród pierwszych szczepionych przeciwko COVID. „Bez litości i przebaczenia" to dobra powieść ze spektakularnymi zwrotami akcji, które nie pozwolą odłożyć książki na półkę.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Zapoznaj się z książką „Bez litości i przebaczenia": Zemsta jest rozkoszą bogów, sprawiedliwość jest ułudą, zapłatą jest śmierć Seria brutalnych zabójstw kobiet zdaje się nie mieć końca. Prowadzone przez detektywa Cane'a śledztwo utknęło w martwym punkcie, a ofiar wciąż przybywa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI