Uzależniony. Droga do trzeźwości

Uzależniony. Droga do trzeźwości - Monika Jagodzińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Jagodzińska
WYMIAR
6,7 MB
NAZWA PLIKU
Uzależniony. Droga do trzeźwości.pdf
ISBN
7636397888886

OPIS

Niezwykła opowieść o powolnym zdrowieniu, a także poznawaniu siebie, bo bez tego nie można w pełni wrócić do zdrowia.Autorka wskazuje, że tylko bezwzględna szczerość, przede wszystkim wobec siebie samych, jest niezbędna do skutecznej walki z uzależnieniem. Przy okazji poznajemy również historie osób, które przewijają się przez życie głównego bohatera.Książka, która ukazuje życie, walkę o wyjście z uzależnienia i o lepszą przyszłość młodego mężczyzny i jego rodziny. Główny bohater ? Adam jest jednocześnie narratorem tej opowieści. Poznajemy funkcjonowanie różnych ośrodków odwykowych w Polsce, zasady jakie tam panują, ludzi, którzy tam mieszkają i poddają się leczeniu, a także ich terapeutów. Od środka zaglądamy do tego świata, który może stać się dla jednych przestrogą, dla innych iskierką nadziei na wyrwanie się ze świata uzależnienia. Choć autorka opisuje wszystkie, nawet najbardziej tragiczne i wstydliwe, aspekty życia osoby uzależnionej, to cała książka niesie bardzo pozytywne przesłanie…

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 📚 Poznaj "Uzależniony. Droga do trzeźwości" autorstwa Monika Jagodzińska.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Uzależniony. Droga do trzeźwości". Opis: Uzależniony Droga do trzeźwości - Jagodzińska Monika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI