Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum

Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum - Aleksandra Turek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Turek
WYMIAR
11,76 MB
NAZWA PLIKU
Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum.pdf
ISBN
1976112919093

OPIS

Jaki kształt ma twoja wyobraźnia?Rozpoczynając swoje dorosłe życie w Korei Południowej, Livid, zwykła dziewczyna z Polski, nawet nie podejrzewa, że to początek największej i najbardziej szalonej przygody w jej życiu. Wkrótce przekona się, że obok świata, który tak dobrze zna, istnieje też inny, wyjątkowy – to świat, w którym emocje znajdują swoje ucieleśnienie w postaci niezwykłych zwierząt. Doprowadzi ją tam pewnego dnia nieposłuszny wewnętrzny głos i zagadkowe sny o katedrze na spalonej słońcem pustyni.To, co realne, zacznie się splatać z wytworami fantazji, a Livid będzie musiała stawić czoła zagrożeniu ze strony bezlitosnych bogów rozjuszonych nieposłuszeństwem istot ludzkich. Jest tylko jedna siła, która może jej w tym pomóc – wyobraźnia…

Wkrótce przekona się, że obok świata, który tak dobrze zna, istnieje też inny, wyjątkowy - to świat, w którym emocje znajdują swoje ucieleśnienie w... Jak by wyglądał twój świat, gdybyś mógł kreować materię za pomocą swojej wyobraźni? Od czego byś zaczął? Daj się porwać przygodzie wraz z Livid, która odkrywa, że jest inna, a jej przyjaciele potrafią ucieleśniać własne emocje. Ucieleśnione emocje. Vivid Aurum.

Aleksandra Turek Fantastyka novae res Zwierzęta. Przez Marta 5 komentarzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI