Testament Darwina

Testament Darwina - Emilia Nowak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Nowak
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Testament Darwina.pdf
ISBN
2570021130551

OPIS

Człowiek nie cofnie się przed niczym, aby zawładnąć światem…Gdy w XIX wieku młody, obiecujący naukowiec Karol Darwin wyrusza w wieloletnią podróż na pokładzie okrętu Beagle, zupełnie nie spodziewa się rezultatów tejże wyprawy. Zapewnią mu one sławę, ale sprawią jednocześnie, że do końca życia znany biolog będzie borykał się z ciężarem prawdy, którą dane mu było poznać. Skrzętnie skrywane zapiski na temat jego szokującego odkrycia po latach trafiają w ręce Adolfa Hitlera, dla którego liczy się tylko jeden cel – stworzenie nowej rasy ludzkiej, która pomoże mu zawładnąć światem. Podczas okrutnych eksperymentów giną miliony ludzi, jednak szalona misja Hitlera kończy się fiaskiem. Wiele lat później echa tych wydarzeń powrócą w historii Cariny, studentki z Portugalii, która podczas badań naukowych na Wyspach Zielonego Przylądka wpadnie na trop zatajonych niegdyś przez Darwina rewelacji. Rozpoczyna się walka o ujawnienie prawdy…

Człowiek nie cofnie się przed niczym, aby zawładnąć światem… Gdy w XIX wieku młody, obiecujący naukowiec Karol Darwin wyrusza w wieloletnią podróż na pokładzie okrętu Beagle, zupełnie nie spodziewa się rezultatów tejże wyprawy. Testament Darwina to książka, która zabierze czytelnika w nieodkryte głębiny oceanu, poruszy wyobraźnię i ciekawość, której nie będzie w stanie zaspokoić do chwili w której skończy ją czytać. Dodam jeszcze, iż książka opatrzona jest kilkoma szkicami co z pewnością umila czytanie. Opis: Testament Darwina - Nowak Emilia Człowiek nie cofnie się przed niczym, aby zawładnąć światem? Gdy w XIX wieku młody, obiecujący naukowiec Karol Darwin wyrusza w wieloletnią podróż na pokładzie okrętu Beagle, zupełnie nie spodziewa się rezultatów tejże wyprawy. TESTAMENT DARWINA TESTAMENT DARWINA Emilia Nowak 0 ocen Wydawnictwo: Novae Res.

Gdy w XIX wieku młody, obiecujący naukowiec Karol Darwin wyrusza w wieloletnią podróż na pokładzie okrętu Beagle, zupełnie nie spodziewa się rezultatów tejże wyprawy. Zapewnią mu one sławę, ale sprawią jednocześnie, że do końca życia znany biolog będzie borykał się z ciężarem prawdy ... Książka Testament Darwina / Emilia Nowak, Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne, 35,99 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Testament Darwina - Nowak Emilia , tylko w empik.com: 38,00 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI