Po okręgu. Współczesna prehistoria

Po okręgu. Współczesna prehistoria - Piotr Haftek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Haftek
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Po okręgu. Współczesna prehistoria.pdf
ISBN
4612388813064

OPIS

A co, jeśli to, czego nas uczono, okaże się zwykłym kłamstwem?Czy to możliwe, że dinozaury wcale nie zniknęły z powierzchni Ziemi i wraz z innymi gatunkami zwierząt powszechnie uważanymi za wymarłe, wciąż żyją w odległym zakątku Afryki? To pytanie spędza sen z powiek Izie i jej ojcu, który swoją karierę naukową poświęcił na gromadzenie materiałów udowadniających tę kontrowersyjną tezę. Kiedy mężczyzna zostaje zamordowany w pokoju hotelowym w Kongo, jego córka postanawia dokończyć dzieło, nad którym przez tyle lat pracował. Wraz z Kefasem, mężczyzną mającym jej pomóc w realizacji tej misji, wyrusza w podróż do Afryki. Ale są ludzie, którzy zrobią wszystko, by pokrzyżować jej plany, bez względu na liczbę ofiar i konsekwencje…

Współczesna prehistoria (6142031) - Piotr Haftek; - Książka, recenzja, streszczenie Po okręgu. Współczesna prehistoria Piotr Haftek, Wydawnictwo: Novae Res Data wydania: 2020-05-15 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 978-83-8147-795-6 Liczba stron: 446 Język oryginału: polski ... „Po okręgu.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o Po okręgu. Współczesna prehistoria - 9626416189 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI