Po drugiej stronie jeziora. Tom 1

Po drugiej stronie jeziora. Tom 1 - Agnieszka Karecka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Karecka
WYMIAR
5,71 MB
NAZWA PLIKU
Po drugiej stronie jeziora. Tom 1.pdf
ISBN
1286245082475

OPIS

Czasem nawet najbardziej szalone fantazje stają się rzeczywistością.Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczas swoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami, a mówiąc dokładniej: całkowicie znika...Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus, gdzie zostaje wplątana w misję, której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn, dowódca wyprawy, okazuje się apatycznym, małomównym i kapryśnym egoistą, który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne, że to właśnie on jest powodem, dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe, nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia, że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięży: rozsądek, który każe jej porzucić to miejsce i wrócić do bezpiecznego świata, czy chęć przeżycia szalonej przygody u boku fascynującego ją mężczyzny?

Tom II - opis ebooka . Mia podjęła decyzję - nie chce wracać do prawdziwego świata, z którego pochodzi.

Place of publication Warszawa : Publishing house HarperCollins Polska, Year of publication 2020. Volume 462, [1] strona ; Dimensions 21 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI