Odlecimy stąd

Odlecimy stąd - Anna Dąbrowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dąbrowska
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Odlecimy stąd.pdf
ISBN
8273415160202

OPIS

Gdy cisza w sercu przemawia głośniej niż słowa…Dziewiętnastoletnia Delfina nie jest typową nastolatką. Pracuje w warsztacie swojego dziadka, nie ma przyjaciół, a jej największą pasją jest muzyka. W dzieciństwie porzucona przez matkę, dziewczyna uparcie pielęgnuje w sercu strach przed odrzuceniem i nie zamierza nawiązywać bliższych relacji z ludźmi. Wszystko zmieni się, gdy do jej małego, zamkniętego świata wkroczy poznany przypadkiem były gitarzysta popularnego zespołu. Wkrótce okaże się, że początkowa niechęć do mężczyzny przerodzi się w fascynację, a Delfina, wbrew swoim zasadom, zacznie się przed nim otwierać...Czy tych dwoje życiowych outsiderów, których dzieli absolutnie wszystko, począwszy od różnicy wieku, a skończywszy na… jego żonie i dziecku, będzie w stanie pokonać swoje lęki i dać sobie szansę na prawdziwe uczucie?

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Odlecimy stąd" jest pierwszą częścią cyklu "Płomienie" oraz moim pierwszym spotkaniem w twórczością Autorki. Ciekawy styl pisania Autorki oraz ukazywania emocji bohaterów.

- Nie odzywaj się do mnie, proszę - wymamrotałam, nie chcąc się rozpłakać. 📺 Odlecieć stąd (1991) I'll Fly Away - informacje o serialu w bazie Filmweb.pl. Oceny, sezony, odcinki, obsada, dyskusje wiadomości, ciekawostki oraz galeria. Kup teraz na Allegro.pl za 27,06 zł - Odlecimy stąd Beata Anna Dąbrowska Novae Res z miasta Masłów Pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI