Komu sznur wisielca?

Komu sznur wisielca? - Aneta Wybieralska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Wybieralska
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
Komu sznur wisielca?.pdf
ISBN
2282848621565

OPIS

Cała nadzieja w policyjnym negocjatorze.Co nowego u aspiranta Tomasza Stopińskiego i jego żony Anki, bohaterów powieści „Garnitur na słupie”? Tomasz nadal służy w komisariacie na przedmieściach Wrocławia, teraz jednak ma dodatkowe zajęcie – został negocjatorem policyjnym. To trudna i niewdzięczna praca, zwłaszcza jeśli negocjator przybywa na miejsce po tym, jak desperat, do którego go wezwano, zdążył się już skutecznie targnąć na swoje życie. Anka, martwiąc się o męża, zaczyna się zastanawiać, czy jest coś, co mogłoby go ochronić podczas jego niebezpiecznych interwencji. Może sznur wisielca – pozostałość zabezpieczona po autentycznym samobójcy? Idąc tropem ludowej wiary w dobroczynne działanie takiego sznura, Anka zaczyna zgłębiać różne przesądy, stwierdzając z pewnym zdziwieniem, że w racjonalnym XXI wieku wciąż mają się całkiem dobrze...

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Komu sznur wisielca? - mobi, epub - opis produktu: Co nowego u aspiranta Tomasza Stopińskiego i jego żony Anki, bohaterów powieści Garnitur na słupie? Tomasz nadal służy w komisariacie na przedmieściach Wrocławia, teraz jednak ma dodatkowe zajęcie - został negocjatorem policyjnym. To trudna i niewdzięczna praca, zwłaszcza jeśli ... Co się robi ze sznurem wisielca? no,że ktoś się powiesił nie i sznur zostaje to co się z tym robi? Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-06-02 10:12:17.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Podsumowując, „Komu sznur wisielca" to książka dobra, ale niedopracowana. Mam wrażenie, że autorka chciała za dużo informacji umieścić w jednym miejscu i przez to zabrakło jej czasu na dopracowanie pewnych szczegółów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI