Indygo

Indygo - Agnieszka Antosik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosik
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Indygo.pdf
ISBN
6616541763678

OPIS

W każdym dobru jest trochę zła, w każdym złu znajduje się odrobina dobra…Życie nastoletniego Brayana Harrisa przypomina hollywoodzką bajkę - od najmłodszych lat rozpieszczany przez najbliższych, wychowany w eleganckiej posiadłości swoich znanych i cenionych rodziców, ma wszystko, czego zapragnie, zaczynając od pieniędzy, a na wszelkich używkach kończąc. Przychodzi jednak taki dzień, w którym sielanka niespodziewanie zamienia się w koszmar. Brayan zostaje oskarżony o brutalny gwałt na byłej dziewczynie swojego przyjaciela i umieszczony w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze. Tam trafia pod opiekę Stevena Marco, czterdziestoletniego kryminalisty, który wkrótce uświadomi młodemu chłopakowi, ile tak naprawdę ominęło go w dotychczasowym życiu i jak wielką cenę przyjdzie mu zapłacić za swoją lekkomyślność...

Możesz określić ... INDYGO to firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku już od 2008 roku. Swoją ofertę kierujemy do prawdziwych koneserów piękna, elegancji, wygody i zdrowia.

Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym. Indygo otrzymywane ze ślimaka Murex było niesamowicie kosztowne, ponieważ z 12 000 ślimaków uzyskiwano jedynie 1,4 g purpury tyryjskiej - czyli ilość wystarczającą do zafarbowania chustki do nosa! Związki służące do wytwarzania barwnika wydzielane są w gruczole podskrzelowym ślimaka, znajdującym się pomiędzy jelitami a ... Ludzie indygo cechują się niesamowicie wrażliwą emocjonalną osobowością. Potrafią wyrażać swoje uczucia z najbardziej błahych powodów, lub wręcz przeciwnie, nie przejawiać ich wcale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI