Czarne koty

Czarne koty - Edgar Hryniewicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edgar Hryniewicki
WYMIAR
4,76 MB
NAZWA PLIKU
Czarne koty.pdf
ISBN
9632951899972

OPIS

W czasach spisków, zdrad i chwiejnych sojuszy zacierają się granice między dobrem i złem.Nadchodzą mroczne czasy dla handlowego miasta Thornis. Zagrażają mu wrogie Królestwa Południa, spustoszone przez długotrwałe wojny i suszę, a także bunt powiązanej z nieprzyjaciółmi szlachty. Tymczasem Mins, nastoletni syn szkutnika, marzy, by dokonać wielkich rzeczy i wyróżnić się spośród rówieśników przytłoczonych szarą rzeczywistością metropolii. Los zsyła mu szansę na spełnienie tych snów i już wkrótce chłopak zostaje przyjęty do tajnej organizacji, która ma na celu ratowanie Thornis przed skutkami nieuchronnie nadciągającej wojny. Czy jednak poświęcenie okaże się warte tego, co czeka go na końcu tej trudnej i ryzykownej drogi? Czy będzie umiał odróżnić przyjaciół od wrogów, a dobro od zła? Dokąd zaprowadzi go pragnienie walki o ojczyznę?

Bez względu na to jakie znaczenie mu przypisujemy, zajmuje szczególne miejsce w wielu kulturach na świecie. Piękny czarny kot do adopcji jeszcze wycofany.

Dla jednych symbol pecha, dla innych szczęścia, a dla niektórych - bratnia dusza i oddany przyjaciel. Bez względu na to jakie znaczenie mu przypisujemy, zajmuje szczególne miejsce w wielu kulturach na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI