Wtajemniczenia

Wtajemniczenia - Michał Komar | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Komar
WYMIAR
4,40 MB
NAZWA PLIKU
Wtajemniczenia.pdf
ISBN
2560478191290

OPIS

Wielopiętrowa, nawiązująca do tradycji powiastek filozoficznych powieść - esej Michała Komara jest jak zaproszenie na wykwintną myślową ucztę, podczas której smakujemy mistrzowsko skonstruowane wspomnienia, anegdoty i dygresje - odniesienia do ważnych tekstów kultury i do przywoływanych przez sędziwą Panią E.ludzkich losów. Opowieść o kolejnych stopniach duchowych i kulinarnych wtajemniczeń, wciągająca literacka gra z kwestią smaku.

01 marzec 2021 W salezjańskiej parafii odsłonięto tablicę upamiętniającą Danutę Siedzikównę „Inkę" ... 📚 Poznaj "Wtajemniczenia" autorstwa Michał Komar. Przeczytaj opis książki "Wtajemniczenia" a także poznaj jej ocenę.

Szukaj Schowaj wyszukiwarkę Opis usługi Kurs pierwszego stopnia wtajemniczenia "Tarot wróżebny - Wielkie Arkana". Kurs pierwszego stopnia wtajemniczenia to cykl zajęć, dzięki którym można nauczyć się wróżenia z kart tarota.

POWIĄZANE KSIĄŻKI