Transsuma

Transsuma - Roman Razorbak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Razorbak
WYMIAR
11,79 MB
NAZWA PLIKU
Transsuma.pdf
ISBN
8973078122615

OPIS

Tylko grzech doprowadzi cię do świętości.Samotny klasztor na szczycie góry. To właśnie tam młody A. szuka schronienia, uciekając przed samym sobą. Mężczyzna ma nadzieję, że dzięki modlitwie i ascezie uda mu się usidłać własną tożsamość. Jednak za klasztornymi murami kryje się wiele brzydkich tajemnic, a każdy z mnichów nosi maskę, za którą skrywa kłamstwo i obłudę. Pewnego dnia na drodze A. staje tajemniczy brat Ryszard, który zaczyna wodzić go na pokuszenie…Transsuma to pełna niewygodnych pytań opowieść o odkrywaniu siebie i porzucaniu religijnych konwenansów na rzecz konwenansów głęboko ludzkich. Bezwstydna, przewrotna, bluźniercza – bo być może to właśnie bluźnierstwo zbliża nas do Boga bardziej, niż bylibyśmy skłonni przypuszczać.

Bezwstydna, przewrotna, bluźniercza - bo być może to właśnie bluźnierstwo zbliża nas do Boga bardziej, niż bylibyśmy skłonni przypuszczać. Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Sprawdź niskie ceny i kup TRANSSUMA w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! „Transsuma" to powieść, która w gruncie rzeczy zawiera się już w samym tytule.

POWIĄZANE KSIĄŻKI