Pomimo wszystko

Pomimo wszystko - Marcin Ziernicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Ziernicki
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Pomimo wszystko.pdf
ISBN
2852921704647

OPIS

Każdy życiowy zakręt można pokonać z dumnie podniesioną głową.Teresa Mońkiewicz, trzydziestokilkuletnia rozwódka i mama nastoletniej Hani, wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych. Jej plany niweczy druzgocąca diagnoza – ostra białaczka szpikowa – która spada na nią jak grom z jasnego nieba. Ciężko doświadczona przez los kobieta po raz kolejny jest zmuszona stanąć do walki o swoje życie, ale tym razem czuje, że może nie starczyć jej na to sił… Wkrótce jednak ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej podjąć słuszną decyzję.„Pomimo wszystko” to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem, które w precyzyjny sposób oddziela to, co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw, a cierpienie… to tylko jedna strona medalu.

Właściwie, pomimo wszystko, jesteś zwyczajnym mężczyzną. „Pomimo wszystko" to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem, które w precyzyjny sposób oddziela to, co najważniejsze w życiu od plew nie - Są wyniki - usłyszała poważny głos Justyny. EBOOK: „POMIMO WSZYSTKO" Jest kontynuacją pierwszego ebooka: „Inwestycja w Lepsze Życie"; 27 września znajdziecie darmowy wstęp do pobrania i przeczytania, po którym możecie zdecydować się na zakup; wracam w ebooku do dzieciństwa, a nawet do bardzo wczesnego dzieciństwa; publikuję autorskie zapiski mojej mamy z terapii AA; Pomimo wszystko.

Lepiej cieszyć się z błahostek niż narzekać na błahostki. „Pomimo wszystko" to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem, które w precyzyjny sposób oddziela to, co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw, a cierpienie… to tylko jedna strona medalu. Komentarze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI