Pomimo wszystko

Pomimo wszystko - Marcin Ziernicki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Ziernicki
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Pomimo wszystko.pdf
ISBN
5752330218614

OPIS

Każdy życiowy zakręt można pokonać z dumnie podniesioną głową.Teresa Mońkiewicz, trzydziestokilkuletnia rozwódka i mama nastoletniej Hani, wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych. Jej plany niweczy druzgocąca diagnoza – ostra białaczka szpikowa – która spada na nią jak grom z jasnego nieba. Ciężko doświadczona przez los kobieta po raz kolejny jest zmuszona stanąć do walki o swoje życie, ale tym razem czuje, że może nie starczyć jej na to sił… Wkrótce jednak ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej podjąć słuszną decyzję.„Pomimo wszystko” to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem, które w precyzyjny sposób oddziela to, co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw, a cierpienie… to tylko jedna strona medalu.

Sama mam ogromne doświadczenie w tym temacie i wiem jak ważne jest wspieranie rodziców w chorobie dziecka. Przestrzeń pełną napięcia, uczuć, zranień, rodzicielskich błędów i pomimo wszystko - wielkiej miłości i wiary. Historia zaczyna się od opowieści 18 letniej Emily, która całe życie tęskni za matką. „Pomimo wszystko" to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości, o sile kobiecości, miłości i przyjaźni.

Fundacja Pomimo Wszystko, Grudziądz. 1.9K likes · 1 talking about this · 98 were here.

POWIĄZANE KSIĄŻKI