Odcienie życia

Odcienie życia - Jagna Rolska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jagna Rolska
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Odcienie życia.pdf
ISBN
7715061806005

OPIS

Ania po odnalezieniu w Helu swojej przyszywanej matki postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne tajemnice z przeszłości. Pomoże jej w tym nie tylko Jaśka, ale także niezawodna pani Jadwiga, Piotrek i jego ciotka, która z życiem Ani ma więcej wspólnego, niż na początku mogło się wydawać.Ile może namieszać w życiu nastolatki nieżyjąca od dawna matka? Jakie niespodzianki i rozczarowania czekają jeszcze wchodzącą w dorosłość dziewczynę? Czy zdoła udźwignąć ciężar przeszłości, by móc zacząć normalnie żyć?

Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Odcienie życia W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 kobiet. Kacper Pakuła /Foto Gość Po raz pierwszy w 6-letniej historii Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet pątniczki wyszły na ulice.

Po tym jak spore wrażenie zrobiła na mnie historia Ani, byłam niezmiernie ciekawa co jeszcze czeka na dziewczynę, z czym będzie musiała się ... "Odcienie życia" to porywająca, intrygująca, pełna emocji, a przede wszystkim skłaniająca do refleksji powieść o rodzinnych tajemnicach i dążeniu do prawdy. To historia, która pokazuje, jak wielką wagę mają decyzje, jakie podejmujemy i jakie pociągają za sobą konsekwencje. Odcienie życia - opis produktu: Ania po odnalezieniu w Helu swojej przyszywanej matki postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne tajemnice z przeszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI