Odcienie życia

Odcienie życia - Jagna Rolska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jagna Rolska
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
Odcienie życia.pdf
ISBN
2585219978644

OPIS

Ania po odnalezieniu w Helu swojej przyszywanej matki postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne tajemnice z przeszłości. Pomoże jej w tym nie tylko Jaśka, ale także niezawodna pani Jadwiga, Piotrek i jego ciotka, która z życiem Ani ma więcej wspólnego, niż na początku mogło się wydawać.Ile może namieszać w życiu nastolatki nieżyjąca od dawna matka? Jakie niespodzianki i rozczarowania czekają jeszcze wchodzącą w dorosłość dziewczynę? Czy zdoła udźwignąć ciężar przeszłości, by móc zacząć normalnie żyć?

Sprawdź naszą ofertę Trzy odcienie rudości, które są teraz bardzo HOT! Będziesz chciała je wypróbować ... że przez ostatnie kilka miesięcy Twoje życie przestało być tak kolorowe jak wcześniej, dni stają ... Sprawdź niskie ceny i kup Odcienie życia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Odcienie Życia Opowiadamy jak sobie gramy [TS2] Nazwa użytkownika: Zapamiętaj Logowanie: Hasło Informacje o ODCIENIE ŻYCIA, JAGNA ROLSKA - 9828396734 w archiwum Allegro.

To historia, która pokazuje, jak wielką wagę mają decyzje, jakie podejmujemy i jakie pociągają za sobą konsekwencje. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI