Nie uciekaj

Nie uciekaj - Maja Drożdż | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Drożdż
WYMIAR
3,84 MB
NAZWA PLIKU
Nie uciekaj.pdf
ISBN
7501351648294

OPIS

Nikt nie ma tyle sił, by wiecznie uciekaćWyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca, w którym nie możesz mieć pewności, co przyniesie kolejny dzień. Bez pracy, pieniędzy, mieszkania ani rodziny – na łasce spotkanych przypadkowo ludzi. Tak właśnie rozpoczyna się historia Nicole, kobiety z przytłaczającym bagażem życiowych doświadczeń, która postanawia uciec ze swojego rodzinnego miasta, by spróbować poukładać sobie życie na nowo.Nie będzie to jednak proste. Nicole wpada w pułapkę własnych emocji, z której nie potrafi znaleźć rozsądnego wyjścia. Błądząc między nowo poznanymi mężczyznami, nie wie, któremu z nich może tak naprawdę zaufać. Czy skazana jest na wieczną ucieczkę – przed przeszłością, swoimi uczuciami i samą sobą?

If playback doesn't begin shortly, try restarting your device. You're signed out. Nie zaprzeczać.

Te dzieci czują, że nie ma dla nich wyjścia i brak im osoby, do której mogliby się zwrócić, gdy dzieje się coś trudnego. Książka "Nie uciekaj" to historia Nicole, która po bardzo trudnych przeżyciach postanawia uciec że swojego rodzinnego miasta. Nicole za pomocną poznanej przez Internet przyjaciółki ucieka w nieznane bez pieniędzy, pracy, mieszkania do zupełnie obcych ludzi. Nie, nie, nie uciekaj Może miłość znowu przyjdzie miłość przyjdzie Nie, nie, nie mów, że to koniec Miłość nigdy nie umiera Czy słyszysz jak przepływa noc A gwiazdy sypią się jak śnieg Noc rozśpiewała się i tańczy, nie ma już oceanów, ocean to My Dlaczego ciągle mi uciekasz Dlaczego ciągle jestem sam Nie, nie, nie uciekaj NIE UCIEKAJ Książka już od 23,73 zł - od 23,73 zł, porównanie cen w 20 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI