Nie uciekaj

Nie uciekaj - Maja Drożdż | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Drożdż
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Nie uciekaj.pdf
ISBN
4064469365627

OPIS

Nikt nie ma tyle sił, by wiecznie uciekaćWyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca, w którym nie możesz mieć pewności, co przyniesie kolejny dzień. Bez pracy, pieniędzy, mieszkania ani rodziny – na łasce spotkanych przypadkowo ludzi. Tak właśnie rozpoczyna się historia Nicole, kobiety z przytłaczającym bagażem życiowych doświadczeń, która postanawia uciec ze swojego rodzinnego miasta, by spróbować poukładać sobie życie na nowo.Nie będzie to jednak proste. Nicole wpada w pułapkę własnych emocji, z której nie potrafi znaleźć rozsądnego wyjścia. Błądząc między nowo poznanymi mężczyznami, nie wie, któremu z nich może tak naprawdę zaufać. Czy skazana jest na wieczną ucieczkę – przed przeszłością, swoimi uczuciami i samą sobą?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialni i zaangażowani. „… a kobieta, która trzymała dziecko u piersi, "Nie uciekaj" to całkiem niezła obyczajówka.

Legia prowadzi w tabeli i ma dziewięć punktów przewagi nad Cracovią. Trener Aleksandar Vuković może mieć ... "Uciekaj moje serce" ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI