Kochać, jak to łatwo powiedzieć

Kochać, jak to łatwo powiedzieć - Marian Bala | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marian Bala
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Kochać, jak to łatwo powiedzieć.pdf
ISBN
6853352806145

OPIS

Uczniowskie życie w epoce PRL-uNiewesołe lata PRL-u wcale nie musiały być tak szare, jeśli miało się przyjaciela, dzięki któremu każdy dzień stawał się nową przygodą... Udowadnia to historia Mańka i Janusza, dwóch uczniów Technikum Mechanicznego w Oleśnicy. Wspólnie przeżywają pierwsze fascynacje, zabawy w klubie, zajmują się redagowaniem szkolnej gazetki, odnoszą sukcesy, ale też porażki w zmaganiach ze szkołą i z kolegami. Czy jasnowłosa Sara, która nagle zawróci w głowie Mańkowi, zmieni coś w życiu przyjaciół? Jak potoczą się ich losy w skomplikowanej rzeczywistości późnych lat sześćdziesiątych?Kochać, jak to łatwo powiedzieć to oparta na faktach, nostalgiczna opowieść o dojrzewaniu, trudnych życiowych wyborach i przyjaźni, która nie zawsze może zostać ocalona przed wiatrem historii.

to nie pytać o nic... ️MIŁOŚĆ w naszym wykonaniu dla WALENTYNKI od WALENTEGO ️ Kochać, jak to łatwo powiedzieć December 26, 2014 · Miłość w swojej istocie jest pragnieniem miłości, o czym wiedzą tancerze - tworząc cały poemat ze zbliżania się ku sobie, choć mogliby połączyć się od razu.

"Masz mi to ... sygnowany i datowany na odwrociu: 'WŁODEK PAWLAK | KOCHAĆ JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ | 135 x 170 | 1986' Był wolnym słuchaczem, a potem studentem w pracowni Rajmunda Ziemskiego na Warszawskiej ASP. Jeszcze jako student w końcu 1982 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI