Apokalipsa Księga miłosierdzia

Apokalipsa Księga miłosierdzia - Maria Elżbieta Miduch | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Elżbieta Miduch
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Apokalipsa Księga miłosierdzia.pdf
ISBN
2988078778886

OPIS

Uchyl drzwi, za którymi czeka Bóg Czy wiesz, jak brzmią pierwsze słowa, które wypowiada Bóg do człowieka w Księdze Apokalipsy? „Przestań się lękać!” (Ap 1,17). Bóg wie, że różnie możemy patrzeć na tajemnicze objawienie, jakie otrzymał Jan. On przewiduje naszą reakcję. „Nie bój się!” to przesłanie dotyczące wszystkiego, co zostało zawarte w Apokalipsie. Mamy wybór: możemy zaufać sobie, swojemu ograniczonemu poznaniu i pogrążyć się w strachu albo zaufać Temu, który widzi lepiej. Ta książka powstała z myślą o wszystkich, którzy z lękiem czytają Apokalipsę, po to by dostrzegli, że jest ona opowieścią o wielkim miłosierdziu. Kluczem do drzwi, za którymi czeka niepojęty, kochający Bóg. Apokalipsa to historia o życiu – nie o śmierci. O życiu! I to nie byle jakim, bo o życiu wiecznym. Maria Miduch - dr teologii, mgr teologii, mgr studiów bliskowschodnich, wykładowca języka hebrajskiego i Starego Testamentu. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich, zaangażowana w inicjatywę TJCII Polska. Zakochana w podróżach - szczególnie tych do Ziemi Świętej.

Dodaj do zapytania. Wydawnictwo: WAM Autor: Maria Miduch ISBN: 978-83-277-1836-5 Format: 142 x 202 mm Liczba stron: 272 Wydanie: październik 2020 Oprawa miękka.

Quality. Title for your review * Your review * Your name * * Required fields.

POWIĄZANE KSIĄŻKI