Andyjski dysk

Andyjski dysk - Czesław Kierzk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Czesław Kierzk
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Andyjski dysk.pdf
ISBN
7936759906219

OPIS

W mrokach dziejów kryją się sekrety, o jakich nawet nie śniłeś.Pierwsza połowa lat 80. XX wieku. Tadeusz Nowak, młody polski etnograf i archeolog, wraz z innymi naukowcami wyjeżdża na wyprawę badawczą do Peru. Jej oficjalnym celem jest poszukiwanie ruin budowli wykonanych przez tajemniczy rdzenny lud. Wkrótce okaże się, że geniusze megalitycznej cywilizacji stworzyli coś, co wprawi wszystkich uczestników badań w osłupienie – niezwykłe pojazdy napędzane energią słoneczną. To odkrycie może zmienić całkowicie sposób, w jaki do tej pory postrzegano geologiczną przeszłość Ziemi. Tadeusz zdobywa poszlaki, że współorganizator wyprawy doktor Armstrong wykonuje jakąś tajemniczą misję mającą na celu pozyskanie starożytnych rozwiniętych technologii i wykorzystanie ich do niecnych celów. Od tego momentu polski badacz zaczyna robić wszystko, by zmylić tropy fizyka jądrowego i dowiedzieć się więcej o jego planach.

Sprawdź! "Andyjski dysk" Czesława Kierzki przyciągnął mnie okładką i tytułem. Trudno powiedzieć co sprawia, że dana szata graficzna przypada mi do gustu, ale ta ze wspomnianej powieści urzekła mnie swoją stonowaną barwą.

Miałam przeczucie, że przeżyje niesamowitą przygodę. Nie myliłam się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI