Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Ignacy Krasicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ignacy Krasicki
WYMIAR
12,88 MB
NAZWA PLIKU
Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
7309713800178

OPIS

Treść książki oraz dokładne, wyczerpujące opracowanie pisane specjalną czcionką ułatwiającą szybkie czytanie. Jest więc: ciekawie napisana biografia pisarza, kalendarium jego życia i twórczości, szczegółowy plan wydarzeń, plan losów głównego bohatera, wyczerpująca charakterystyka postaci, interpretacja treści. Absolutną nowością jest indeks komentarzy do tekstu. Na marginesach poszczególnych stron oznaczone są fragmenty, w których jest mowa o czasie, miejscu akcji, poszczególnych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach, scenach, opisach, motywach i symbolach występujących w książce. Spis tych informacji wraz z numerami odpowiednich stron pomoże łatwo odnaleźć potrzebny fragment i cytat.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Wybór bajek i satyr". Kup teraz na Allegro.pl za 4,42 zł - Wybór bajek i satyr (Żona modna i inne...) z miasta Poznań. Stan: nowy.

Data zakończenia 2020-04-29 - cena 7,59 zł Wybór bajek i satyr ("Żona modna" i inne utwory, wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - opis wydawcy Wydanie Wyboru bajek i satyr kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających ... Szczegóły: Wybór bajek i satyr (Żona modna i inne...) - Ignacy Krasicki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI