Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Ignacy Krasicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ignacy Krasicki
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Wybór bajek i satyr (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
5453744577315

OPIS

Treść książki oraz dokładne, wyczerpujące opracowanie pisane specjalną czcionką ułatwiającą szybkie czytanie. Jest więc: ciekawie napisana biografia pisarza, kalendarium jego życia i twórczości, szczegółowy plan wydarzeń, plan losów głównego bohatera, wyczerpująca charakterystyka postaci, interpretacja treści. Absolutną nowością jest indeks komentarzy do tekstu. Na marginesach poszczególnych stron oznaczone są fragmenty, w których jest mowa o czasie, miejscu akcji, poszczególnych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach, scenach, opisach, motywach i symbolach występujących w książce. Spis tych informacji wraz z numerami odpowiednich stron pomoże łatwo odnaleźć potrzebny fragment i cytat.

Wydanie Wyboru bajek i satyr kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Wybór bajek i satyr (Żona modna i inne...) wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg Wydanie Wyboru bajek i satyr kompletne bez skrótów i cięć w treści.

Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Żeglarz lektura z opracowaniem (Jerzy Szaniawski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wydanie Wyboru bajek i satyr kompletne bez skrótów i cięć w treści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI