Potwory

Potwory - Anna Potyra | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Potyra
WYMIAR
4,66 MB
NAZWA PLIKU
Potwory.pdf
ISBN
1947904705997

OPIS

W warszawskim lasku miejskim zostają odnalezione zwłoki kobiety. To wschodząca gwiazda polskiej sceny operowej. Piękna, młoda i utalentowana. I… poliamorystka. Uważała, że można kochać więcej niż jedną osobę, że pozostawanie w związkach otwartych może je wzbogacać. Nie miała wrogów, wszyscy mówią o niej dobrze.A jednak została brutalnie zamordowana…Obraz miejsca zbrodni nie pozostawia wątpliwości. Takiego czynu mogła dokonać jedynie osoba ogarnięta szałem nienawiści. Tylko do kogo była ona skierowana? Do zamordowanej kobiety, dlatego że jej talent był dla kogoś zagrożeniem? Dlatego że była wyznawczynią poliamorii, czy do kobiet w ogóle?Czy odkrycie sekretów życia śpiewaczki pozwoli wyjaśnić tajemnicę jej śmierci? A może w Warszawie zaczęła grasować bestia, dla której zabicie drugiego człowieka nie znaczy nic w obliczu zaspokojeniu chorych popędów?

Wyruszenie twórców potworów w dalszą drogę. Dwa potwory - bohaterowie.

filmweb.pl Newralgiczne 24 godziny z życia pary, która boryka się z problemami w trwającym blisko dziesięć lat w małżeństwie. Potwory: Podkategorie. Poniżej wyświetlono 3 spośród wszystkich 3 podkategorii tej kategorii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI