Po szczeblach drabiny

Po szczeblach drabiny - Ewa Lenarczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Lenarczyk
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Po szczeblach drabiny.pdf
ISBN
4573584804104

OPIS

Stefania rozpoczyna pracę w hotelu, jednak nie wszystko układa się po jej myśli. Jest przestraszona, oszołomiona szumem wielkiego miasta. Wszystko jest dla niej nowe i przerażające, dlatego zaczyna popełniać gafy… Jednak na na jej drodze pojawiają się życzliwe osoby i pomagają pójść dalej. Z każdym dniem Stefka odkrywa coś nowego, ale też nabiera powoli pewności siebie i… zaczyna piąć się po szczeblach kariery. I choć co jakiś czas spada, to za każdym razem wspina się o szczebel wyżej…Akcja toczy się wartko i co rusz następuję jakiś zwrot. Kiedy już nam się wydaje, że wszystko zaczyna się układać, zawsze pojawia się jakiś nieoczekiwany problem…

To dzięki temu nadejdzie dzień, kiedy bohaterka stanie się pewną siebie Stefanią. Drabinę należy ustawić pod kątem od 65° do 75°. Obowiązuje zasada 4 do 1 - na każde 4 jednostki w górę 1 jednostka wstecz, co oznacza, że przy drabinie o długości 4 m dolne końce podłużnic powinny być ustawione 1 m np.

I tak, kiedy na kostce wypadnie 1 - gracz idzie 1 szczebelek do góry, 2 - 2 szczeble do góry, 3 - 3 szczeble wyżej. Kiedy gracz wyrzuci 4 - stoi w miejscu, 5 - schodzi 1 szczebelek z drabiny, 6 - schodzi 2 szczeble na dół. Opinie o książce - Po szczeblach drabiny .

POWIĄZANE KSIĄŻKI