Mądre bajki

Mądre bajki - Agnieszka Antosiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosiewicz
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki.pdf
ISBN
3249492800536

OPIS

Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale także o niełatwych sprawach. Teksty napisane są przystępnym, zrozumiałym językiem, pięknie zilustrowane. Lektura będzie idealnym wstępem do ciekawej i rozwijającej rozmowy z dzieckiem. Wydanie w trwałej, niezwykle estetycznej oprawie będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka i z pewnością zajmie najważniejsze miejsce w dziecięcej biblioteczce. Zapraszamy do wspólnego czytania!

Przyjaciele sprawiają, że nasze życie jest lepsze i bardziej kolorowe, a nam dają możliwość poczucia się potrzebnym i cenionym. Opis: Mądre bajki - Antosiewicz Agnieszka. Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach.

Mądre bajki. Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach.Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale ... Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach..

POWIĄZANE KSIĄŻKI