George i tajny klucz do wszechświata

George i tajny klucz do wszechświata - Stephen Hawking | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen Hawking
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
George i tajny klucz do wszechświata.pdf
ISBN
7118071714018

OPIS

Znany fizyk i bestsellerowy autor Stephen Hawking i jego córka Lucy w swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat.Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata.Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki.

Znany fizyk i bestsellerowy autor Stephen Hawking i jego córka Lucy w swojej fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat. Ucieczka Freddy'ego, niesfornej świnki George'a, staje się początkiem niezwykłej przygody. George i tajny klucz do Wszechświata, to nie tylko niesamowita przygoda, to historia napisana przez ojca i córkę - Lucy oraz Stephen Hawking, którzy uczą swoich odbiorców, jak ciekawy jest Kosmos. Książka George i tajny klucz do wszechświata pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka.

Ucieczka Freddy'ego, niesfornej świnki George'a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Kup teraz na Allegro.pl za 29,01 zł - George i tajny klucz do wszechświata z miasta Białystok. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI