Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera

Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera - George R.R. Martin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera.pdf
ISBN
7742953945652

OPIS

„Moją bronią jest mój umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł… umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście, ma zachować ostrość”.Krótki i rzeczowy. Taki jest Tyrion. Oto najlepsze, najzabawniejsze, najbardziej nieprzyzwoite i najmądrzejsze powiedzonka miniaturowego Machiavellego - karła o mózgu wielkości całej planety i sercu ze zmatowiałego złota.„Najlepsze są kłamstwa przyprawione odrobiną prawdy”.Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera to najlepszy prezent dla fanów Pieśni lodu i ognia George’a R. R. Martina oraz serialu Gra o tron: zbiór przewrotnych powiedzeń niezrównanego Krasnala z Casterly Rock, z ilustracjami, których autorem jest Jonty Clark!

Sprawdź też koniecznie recenzję "Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera". Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera. 540 likes.

R. Martina to jeden z ciekawszych prezentów, jakim można obdarować miłośników prozy pisarza, jego sagi Pieśni Lodu i Ognia oraz serialu Gra o tron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI