Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10

Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10 - Erin Hunter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Ścieżka Kruczej Łapy. Cykl Wojownicy. Manga. Tom 8-10.pdf
ISBN
6927378496528

OPIS

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie, z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien, że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy siężyciem u boku swojego najlepszego przyjaciela, Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia,spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjaciela, Ognistej Gwiazdy. Jednak Klan Pioruna ma swoje problemy – Klan Krwi atakuje jego terytorium. Czy wspólnymi siłami uda się odpędzić Klan Krwi i przegonić włóczęgów z farmy?

Wojownicy Manga. Tom 1 Hunter Erin, ... Wojownicy Manga.

Na nowszej angielskiej okładce przedstawiona jest Błękitna Gwiazda. 1 Opis 2 Dedykacja 3 Streszczenie 4 Opinie 5 Zobacz również 6 Galeria 6.1 Polskie okładki 6.2 Angielskie okładki 6.3 Okładki innych wersji... Zagubiony wojownik.

POWIĄZANE KSIĄŻKI