Obsługiwałem angielskiego króla

Obsługiwałem angielskiego króla - Bohumil Hrabal | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bohumil Hrabal
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Obsługiwałem angielskiego króla.pdf
ISBN
5719146383073

OPIS

Nowa edycja książki Obsługiwałem angielskiego króla ukazuje się z okazji wyjątkowego spotkania literatury i filmu: po ponad trzydziestu latach od napisania doczekał się ekranizacji jeden z najsłynniejszych utworów Bohumila Hrabala. Z prozą czeskiego mistrza po raz kolejny zmierzył się z powodzeniem Jiri Menzel, reżyser m.in. legendarnych Pociągów pod specjalnym nadzorem (Oscar dla filmu obcojęzycznego w 1967 roku) i Postrzyżyn.

Przeczytaj recenzję Obsługiwałem angielskiego króla. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Obsługiwałem angielskiego króla (cz.

(Audiobook) - od 12,51 zł, porównanie cen w 15 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Obsługiwałem angielskiego króla" będzie zatem drugą adaptacją Hrabala na tej scenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI