Mądre bajki

Mądre bajki - Agnieszka Antosiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosiewicz
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki.pdf
ISBN
3413334127808

OPIS

Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale także o niełatwych sprawach. Teksty napisane są przystępnym, zrozumiałym językiem, pięknie zilustrowane. Lektura będzie idealnym wstępem do ciekawej i rozwijającej rozmowy z dzieckiem. Wydanie w trwałej, niezwykle estetycznej oprawie będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka i z pewnością zajmie najważniejsze miejsce w dziecięcej biblioteczce. Zapraszamy do wspólnego czytania!

Zostały stworzone po to, aby pomagać, uwrażliwiać, wspierać i uczyć. Te bajki pokochały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice i opiekunowie.

Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale także o trudnych i niejednokrotnie przykrych ... Bajki jak to bajki - pełne są też uczuć i emocji bohaterów, współprzeżywanych przez słuchających i czytających. Wspólne czytanie bajek i rozmowa to idealny moment na omówienie tego, co dzieje się także w Waszym życiu - jakie emocje przeżywają Wasze dzieci, jakie i Wam towarzyszą uczucia. Mądre bajki z całego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI