Mądre bajki

Mądre bajki - Agnieszka Antosiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosiewicz
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki.pdf
ISBN
1970720785920

OPIS

Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o wartości rodziny, ale także o niełatwych sprawach. Teksty napisane są przystępnym, zrozumiałym językiem, pięknie zilustrowane. Lektura będzie idealnym wstępem do ciekawej i rozwijającej rozmowy z dzieckiem. Wydanie w trwałej, niezwykle estetycznej oprawie będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka i z pewnością zajmie najważniejsze miejsce w dziecięcej biblioteczce. Zapraszamy do wspólnego czytania!

Przyjaciele sprawiają, że nasze życie jest lepsze i bardziej kolorowe, a nam dają możliwość poczucia się potrzebnym i cenionym. Opis: Mądre bajki - Antosiewicz Agnieszka. Przedstawiamy Mądre bajki - zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach.

Każdy rozdział opowiada o innym zagadnieniu, problemie. Znajdziemy tu opowiadania o opiece nad zwierzętami, o uzależnieniu od gier, o samodzielności czy o oszczędzaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI