Kto zabił Johna Lennona?

Kto zabił Johna Lennona? - Lesley-Ann Jones | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lesley-Ann Jones
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Kto zabił Johna Lennona?.pdf
ISBN
1992214685460

OPIS

Wieczorem 8 grudnia 1980 roku świat się zatrzymał dla milionów ludzi, kiedy nadeszła wiadomość, że John Lennon, jedna z najbardziej lubianych gwiazd rocka, został z zimną krwią zastrzelony w Nowym Jorku. W swojej fascynującej książce Lesley-Ann Jones, uznana dziennikarka i autorka biografii muzycznych, opowiada o życiu, miłości, przedwczesnej śmierci i muzycznej spuściźnie muzyka.Jones opisuje wzloty i upadki Lennona zarówno w jego życiu zawodowym, jak i osobistym. Śledzi bieg wydarzeń, który doprowadził Lennona do przeprowadzki do Nowego Jorku, gdzie został zastrzelony przed swoim domem fatalnej zimowej nocy.Czterdzieści lat po tej tragicznej śmierci autorka kreśli wszechstronny portret jednej z najsłynniejszych legend muzyki, korzystając z nowych, wcześniej nieznanych źródeł i rozmawiając z ludźmi, którzy osobiście znali Lennona.

W 1965 roku muzyk otrzymał z rąk królowej Elżbiety II Order Imperium Brytyjskiego (MBE).W 1994 roku John Lennon został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Kto zabił Johna Lennona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów popularnego, brytyjskiego muzyka. Poza tym, jeśli piosenki The Beatles rozbrzmiewają w waszych głośnikach lub słuchawkach, a ich utwory potraficie rozpoznać już po jednej nutce, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę.

Wszystko o nowej książce autorstwa: Lesley-Ann Jones. Kto zabił Johna Lennona? od Lesley-Ann Jones możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI